На заміну ECOSYS P5026cdw
ECOSYS PA2600cwx - компактний і надійний лазерний принтер для невеликих і середніх робочих груп. Принтер забезпечує високоякісну та економічну кольорову друк. Вбудований дуплекс, велика мас.навантаження в місяць (до 65 000 сторінок), висока якість друку 1200х1200 dpi і зручна сенсорна панель роблять цей принтер кращим рішенням для офісу. Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
Лазерний кольоровий принтер формату А4
Швидкість принтера
До 26 сторінок за хвилину формату А4 у кольорі та ч/б
Дозвіл
Друк 1200 x 1200 точок на дюйм на зниженій швидкості, багатобітна технологія якості друку до 9600 x 600 точок на дюйм (друк), 600 x 600 точок на дюйм
Маса
Близько 22 кг, включаючи контейнер із тонером
Розміри (Ш x Р x В)
410 х 410 х 329 мм
Час розігріву
Приблизно 29 секунд або менше з моменту живлення
Потужність
Друк: 375 Вт, Режим готовності: 33 Вт, Режим сну: 0,3 Вт
Вхідна ємність
багатоцільовий лоток на 50 аркушів; 60 – 220 г/м²; A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (70 x 148 мм – 216 x 356 мм) універсальна касета на 250 аркушів; 60 – 163 г/м²; A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (105 x 148 – 216 x 356 мм)
Макс. вхідна ємність з опціями
550 аркушів
Дуплексний блок
Двосторонній друк у стандартній комплектації: Двосторонній друк: 60–120 г/м²; A4, A5, B5, Letter, Legal
Макс. вихідна потужність
150 аркушів лицьовою стороною вниз
Процесор
Одноядерний ARM Cortex-A53 1,0 ГГц
Шрифти
93 масштабованих шрифти для PCL/PostScript, 8 шрифтів для Windows Vista, 1 растровий шрифт, 45 штрих-кодів (наприклад, EAN8, EAN13, EAN128) з автоматичною генерацією контрольних сум, а також підтримка двовимірних штрих-кодів PDF-417 під PRESCRIBE (PCL і інші штрих-коди доступні як опція)
Застосовна ОС
Усі поточні операційні системи Windows, Mac OS X версії 10.8 або вище, UNIX, LINUX, а також інші операційні системи за запитом
Комплект тонера TK-5450K:
Мікротонкий чорний тонер на 4100 сторінок A4.
Ємність стартового тонера становить 1500 сторінок А4.
Комплект тонера TK-5450C, TK-5450M, TK-5450Y:
Мікротонкий тонер блакитний, пурпурний, жовтий на 3200 сторінок А4
Стартовий тонер блакитний, пурпурний, жовтий, ресурс тонера 1500 сторінок A4.
PF-5110
Пристрій подачі паперу
250 аркушів
(Ш x Г x В): 410 x 447,5 x 147 мм
60–163 г/м²; A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Custom (105 x 148 мм – 216 x 356 мм)
KYOmulticode SD 3
Містить усі функції PCL Barcode Flash, а також шрифт Unicode «Andale Mono World Type», який дозволяє користувачеві друкувати азійські шрифти (японські, корейські, поточні та традиційні китайські)
PCL Barcode SD
Додає додаткові одно- та двовимірні штрих-коди до пристрою KYOCERA (а також резидентні та машинозчитувані шрифти OCR-A, OCR-B)
Підтримка UG-33
ThinPrint
USB-пристрій для зчитування карток IC + комплект автентифікації картки (B)
Доступна підтримка різних ключів автентифікації
Загальне |
|
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | Kyocera |
| Тип пристрою: | Принтер |
| Палітра друку: | Кольорова |
| Формат друку: | А4 |
| Дісплей: | монохромний |
| Ємність подачі, стор.: | 250+50 |
| Ємність прийому, стор.: | 150 |
| Максимальна ємність подачі, стор.: | 550 |
| Ресурс фотобарабану, стор.: | 100000 |
| Габаритні розміри (Ш x Г x В), мм.: | 410 х 410 х 329 мм |
| Маса, кг.: | 26 |
Функції друку |
|
| Процесор: | ARM Cortex-A53 single core 1.0GHz |
| Розширення друку, dpi: | 1200 x 1200 dpi |
| Швидкість ч/б А4: | 26 |
| Швидкість коль. А4: | 26 |
| Час виходу 1-й стор., сек.: | Час до першого друку: прибл. 9,5/10,5 секунд або менше ч/б/кольор |
| Максимальний об'єм друку, стор/міс: | 65000 |
Витратні матеріали |
|
| Щільність паперу, г / м2: | 60-220 |
| Ресурс стартового чорного картриджа, стор.: | 1500 |
| Ресурс стартового кольорового картриджа, стор.: | 1500 |
| Ресурс стандартного чорного картриджа, стор.: | 4100 |
| Ресурс стандартного кольорового картриджа, стор.: | 3200 |
| Чорний картридж: | TK-5450K |
| Блакитний картридж (Cyan): | TK-5450C |
| Пурпурний картридж (Magenta): | TK-5450M |
| Жовтий картридж (Yellow): | TK-5450Y |
Можливості |
|
| Дуплекс: | Так |
| Мережа: | Так |
| Private Print: | Так |
| Друк з мобільних пристроїв: | Так, Kyocera Mobile Print |
| Друк з USB: | Так |
| Wi-Fi: | Так |
| Ethernet: | Так |
Витратні матеріали