Новий кольоровий лазерний принтер А4 формату Kyocera ECOSYS PA4000cx зі швидкістю друку 40 сторінок за хвилину, розширеним функціоналом та значним місячним навантаженням (100 000 сторінок) сприяє ефективній роботі з документами. Принтер економічний, спритний та зручний у роботі. У новій моделі реалізовані всі найкращі напрацювання захисту навколишнього середовища, принтер відповідає вимогам Energy Star 3.0 і Blue Angel (RAL-UZ 205). Довговічні коммпоненти (фотобарабан на 200 000 сторінок) та ємні тонер-картриджі дозволяють довгу безперебійну роботу.
Швидкість 40 сторінок в хвилину.
Дуплекс, мережа.
Фотобарабан на 200 000 сторінок.
Стартові картриджі - 5000 кол. / 6000 чб
Ресурс стандартних картриджів - кольорові TK-5380C/M/Y кожний по 10000 стор., та чорний картридж TK-5380K на 13000 стор.
принтер Kyocera ECOSYS PA4000cx зі стартовими картриджами, USB-кабель, інструкція, гарантійний талон
Загальне |
|
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | Kyocera |
| Тип пристрою: | Принтер |
| Палітра друку: | Кольорова |
| Формат друку: | А4 |
| Дісплей: | монохромний |
| Ємність подачі, стор.: | Універсальний лоток на 100 аркушів (80 г/м2, або 110 аркушів (64 г/м2). Касета 550 аркушів 75 г/м2, або 600 аркушів 64 г/м2) |
| Ємність прийому, стор.: | 250 |
| Максимальна ємність подачі, стор.: | 2,300 аркушів 75 г/м2, 2,510 аркушів 64 г/м2 |
| Ресурс фотобарабану, стор.: | 200000 |
| Габаритні розміри (Ш x Г x В), мм.: | 394 × 531.5 × 455 мм |
| Маса, кг.: | 34 |
Функції друку |
|
| Процесор: | ARM Cortex-A9 Dual core 1.2GHz |
| Розширення друку, dpi: | 1200 x 1200 dpi |
| Швидкість ч/б А4: | 40 |
| Швидкість коль. А4: | 40 |
| Час виходу 1-й стор., сек.: | 5,4 |
| Максимальний об'єм друку, стор/міс: | 100000 |
Витратні матеріали |
|
| Щільність паперу, г / м2: | 60-220 |
| Ресурс стартового чорного картриджа, стор.: | 6000 |
| Ресурс стартового кольорового картриджа, стор.: | 5000 |
| Ресурс стандартного чорного картриджа, стор.: | 13000 |
| Ресурс стандартного кольорового картриджа, стор.: | 10000 |
| Чорний картридж: | TK-5380K |
| Блакитний картридж (Cyan): | TK-5380C |
| Пурпурний картридж (Magenta): | TK-5380M |
| Жовтий картридж (Yellow): | TK-5380Y |
Можливості |
|
| Дуплекс: | Так |
| Мережа: | Так |
| Private Print: | Так |
| Друк з мобільних пристроїв: | Так, Kyocera Mobile Print |
| Друк з USB: | Так |
| Wi-Fi: | Опція |
| Ethernet: | Так |
Витратні матеріали
Опції та запчастини