Створений для середніх і великих робочих груп, цей універсальний принтер формату A4 TASKalfa PA4500ci ідеально підходить для підприємств, які прагнуть звести свої витрати до мінімуму, насолоджуючись чудовою продуктивністю та насиченим кольором.
принтер Kyocera TASKalfa PA4500ci зі стартовими картриджами, USB-кабель, інструкція, гарантійний талон
Загальне |
|
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | Kyocera |
| Тип пристрою: | Принтер |
| Палітра друку: | Кольорова |
| Формат друку: | А4 |
| Дісплей: | монохромний |
| Ємність подачі, стор.: | Універсальний лоток на 100 аркушів (80 г/м2, або 110 аркушів (64 г/м2). Касета 550 аркушів 75 г/м2, або 600 аркушів 64 г/м2) |
| Ємність прийому, стор.: | 550 |
| Максимальна ємність подачі, стор.: | 2850 |
| Ресурс фотобарабану, стор.: | 300000 |
| Габаритні розміри (Ш x Г x В), мм.: | 394 × 531,5 × 455 мм |
| Маса, кг.: | 34 |
Функції друку |
|
| Процесор: | ARM Cortex-A9 Dual core 1.2GHz |
| Розширення друку, dpi: | 1200 x 1200 dpi |
| Швидкість ч/б А4: | 45 |
| Швидкість коль. А4: | 45 |
| Час виходу 1-й стор., сек.: | |
| Максимальний об'єм друку, стор/міс: | 100000 |
Витратні матеріали |
|
| Щільність паперу, г / м2: | 60-220 |
| Ресурс стартового чорного картриджа, стор.: | 8000 |
| Ресурс стартового кольорового картриджа, стор.: | 6000 |
| Ресурс стандартного чорного картриджа, стор.: | 20000 |
| Ресурс стандартного кольорового картриджа, стор.: | 13000 |
| Чорний картридж: | TK-5425K |
| Блакитний картридж (Cyan): | TK-5415C |
| Пурпурний картридж (Magenta): | TK-5415M |
| Жовтий картридж (Yellow): | TK-5415Y |
Можливості |
|
| Дуплекс: | Так |
| Мережа: | Так |
| Private Print: | Так |
| Друк з мобільних пристроїв: | Так, Kyocera Mobile Print |
| Друк з USB: | Так |
| Wi-Fi: | Опція |
| Ethernet: | Так |
Витратні матеріали
Опції та запчастини